آیا قرص جادویی ضد پیری وجود دارد؟

در طی سال هایی که می گذرد، محصولاتی را در بازار می بینیم که مدعی این هستند که پروسه پیری پوست را تغییر می دهند. گرچه چیز مهمی تا چند سال گذشته نبود، در حال حاضر اعتقاد بر اینست که می توان محصول مناسبی را در بازار پیدا کرد. کشف کارنوزین دنیای زیبایی را متحول کرد و به این عنوان نشان داده شده که نه تنها چین و چروک را کاهش می دهد، در ضمن حافظه را بهبود می بخشد.

یک قرص ضد پیری معجزه آسا :

همانطور که سن زنان بالا می رود سطح انرژی شان هم معمولا کمتر از قبل می شود. این می تواند نتیجه مدیریت کاری استرس زا باشد که در یک خانواده موفق رخ می دهد. با این قرص های ضد پیری میتون پروتئین هایی که مسئول پیدایش چین و چروک می باشند، را از بین می برد.

مزایای مکمل کارنوزین

گرچه اکثر زنانی که در رابطه با ظاهرشان به نسبت اینکه سنشان بالا می رود، رنج می برند بسیاری هم از عوامل دیگری مثل عملکرد شناختی، خستگی و تغییرات در بینایی رنج می برند. ممکن است به این توجه کنند که نیاز به عینک مطالعه دارند تا از کتابی که مطالعه می کنند لذت ببرند یا حتی بتوانند تا فروشگاه رانندگی کنند. آن هایی که تصمیم به استفاده از این قرص گرفتند، بعد از چند ماه تغییرات مثبتی را در ظاهرشان دیدند که روی سلامتی شان هم تاثیر گذار بود. بسیاری هم یافتند که انرژی بیشتری نسبت به قبل پیدا کردند، که باعث بهبود کیفیت زندگی شان نیز می شد.

 

سلامتی تان را در دست کنترل بگیرید!

زمانی که صحبت به قرص های ضد پیری می رسد، مهم اینست که یاد داشته باشید که هیچ چیزی نمی تواند جایگزین یک رژیم غذایی سالم و خوب شود. آن هایی که از این قرص استفاده می کنند به نظر می رسند زندگی فعالی بخاطر مصرف غذاهای سالم دارند. ورزش کردن 3 یا 4 بار در هفته معمولا توصیه می شود، زیرا به سموم بدن را از بین می برد. ترک سیگار و الکل هم کمک شایانی به پوست می کند و ظاهری جوان برایتان به ارمغان می آورد.

مصرف جدیدترین قرص ضد پیری

آن هایی که استفاده از قرص های ضد پیری به همراه غذایشان انتخاب می کنند، مطمئن باشند که دارند مواد مغذی به بدنشان وارد می کنند. گرچه این قرص های ضد پیری نتایج مطلوبی به دنبال دارند، نیاز به اینست که دوسه ماهی قبل از اینکه تغییرات را ببینید مصرف شود. آن هایی که از چنین قرصی استفاده می کنند می توانند در شب رانندگی کنند و یا مصرف محصولات شیمیایی و ضد پیری را کاهش دهند.

منبع : http://www.drspiegel.com

 

مطالب مرتبط :

جلوگیری از چین و چروک ها قبل از به وجودآمدنشان

رفع چین و چروک و لیفتینگ صورت

درمان های کم تهاجمی تر صورت برای داشتن صورتی جوان