ترفندهای کاربردی برای داشتن پوستی نرم و لطیف

برای این که پوستی نرم و لطیف و نیز جوان داشته باشید، باید ترفندهای زیادی در پیش بگیرید.

افرادی هستند که راه های زیادی را برای اینکه پوستی خوب داشته باشند طی می کنند. برای اینکه چین و چروک ها را به طور دائمی از بین برده و پوستی جوان داشته باشند. حال در اینجا می توانید درباره این ترفندهای مراقبت از پوست نکاتی را به یاد بسپرید.

اولین ترفند : روغن مرطوب کننده نارگیل

روغن نارگیل در حال حاضر بین عموم خیلی معروف شده و به خاطر خواص درمانی زیاد و متعددی که دارد، به رژیم غذایی عادی مردم اضافه شده است. حتی دارد کشف هایی می شود که چقدر برای پوست می تواند خوب باشد. به طور طبیعی ضد قارچ و ضد باکتری می باشد و مرطوب کننده ای عالی برای پوست های دارای آکنه و لک می باشد. علاوه براین مطالعات نشان داده است که روغن نارگیل می تواند به لایه های دیگر پوست نسبت به روغن های دیگر نفوذ کند. حتی یک ذره هم حس چربی روی پوست نمی کنید. روغن نارگیل به پوستتان کمک می کند تا رطوبت خودش را بسازد. در واقع به طور مصنوعی نمی باشد و می تواند منافذ پوست را باز کند و جلوگیری از لک کند.

دومین ترفند : بهترین باکتری

دو نوع باکتری هسند که به نام های بیفیدوباکتریوم و لاکتوباسیلوس شناخته شده اند و برای پوست عالی هستند. برندهای متعددی هستند که شروع به طراحی محصولاتی کرده اند که دارای این باکتری ها باشند. چندین فرمولاسیون شوینده ها و ماسک های پروبیوتیک می باشد که شامل آن هایی می شود که آکنه دارند. این محصولات برای کمک به ساخت باکتری های سالم ساخته شدند. برای اینکه باکتری های مضر را از بین ببرند. Galinée و Éminence دو محصول عالی برای پوبیوتیک پوست می باشند.

سومین ترفند : محصولات حجم دهنده

صحبت از پوست که می شود، حجم دهنده ها بهتر هستند. به خاطر همین است که بسیاری از محصولات به نظر می رسند که بیشتر روی آبرسان بودنشان تمرکز دارند. دلایل آن کاملا ساده هستند. محصولاتی که مواد تشکیل دهنده شان مبتنی بر آب هستند و بافت هایشان بیشتر شبیه ژله می باشند تا روغن هایی که برای پوست استفاده می شود. اما این محصولات باعث تنفس پوست می شوند. یک پوست نرم ، با چهره ای جوان و شاداب دارید که باعث جوانی هم می شوند. یا به شکل سرم می آیند، که برخی کمپانی ها آن ها را تولید می کنند و با عنوان افزایش دهنده اکسیژن شناخته شده اند. این محصولات طراحی شده اند که پوست اکسیژن بیشتری دریافت کند. در این صورت است که سالم و جوان می ماند.

ترفند چهارم : سرم های سوپرفود

روغن نارگیل تنها سوپرفودی نیست که روی صورت تمرکز داشته باشد. در حقیقت بیشتر و بیشتر کمپانی ها دارند مواد تشکیل دهنده مبتنی بر مواد غذایی را بیشتر می کنند. برخی از این محصولات سرم هایی هستند که شامل روغن های دانه ها هستند، هنوز هم بقیه شامل عصاره های کلم پیچ، جلبک، مورینگا ـ همه آن هایی که بسته بندی شده و می توانند برای احیای پوست عالی باشند.  

منبع : http://www.drspiegel.com

 

مطالب مرتبط :

آیا قرص جادویی ضد پیری وجود دارد؟

گونه گذاری بدون جراحی با تزریق ژل و تزریق چربی

روش های معجزه آسا برای جوان ماندن!