تزریق بوتاکس در لب

تزریق بوتاکس در لب

متخصص با اقدامات انجام شده بر روی صورت و لب به طریقی تزریق بوتاکس در لب را انجام می دهد تا تناسب صورت به هیچ وجه از بین نرود و لب با دیگر اجزای صورت  مانند بینی و چانه و گونه هماهنگی لازم را داشته باشد .

 تزریق بوتاکس یکی از روش های رایج و مقرون به صرفه است.همچنین اگر شما برای این امر به یک متخصص با تجربه و معتبر مراجعه کنید می تواند جز یکی از امن ترین ها روشها باشد زیرا متخصصان از مواد بوتاکس سالم استفاده کرده و در تزریق آن به ناحیه های مورد نظر تبحر دارند.

متخصص در ابتدا موارد زیر را بررسی می کند:

  • تناسب صورت و میزان برجستگی گونه ها و هماهنگی با چانه ها
  • جنس و نوع پوست
  • از بیمار پرسیده می شود که تمایل دارد لب بعد از تزریق بوتاکس به چه حالتی تغییر یابد.
  • فرد متقاضی تصمیم دارد که برای چه مدتی لب خود را تغییر حالت بدهد به طور موقتی است یا خیر.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در لب چگونه انجام می شود؟

داشتن لب های برجسته متناسب با صورت با تزریق بوتاکس در لب به واقیعیت می پیوندد.  زیرا بوتاکس یکی از بهترین رو ش ها برای برطرف کردن چین و چروک و خطوط اطراف لب است .تزریق بوتاکس برای خانم ها و آقایان امکان پذیر است بوتاکس برای کسانی که با پا گذاشتن به سنین بالا فرم لب هایشان تغییر می یابد و باعث می شود که سن آنها را حتی بالاتر نشان دهد ،پیشنهاد می شود.مقدار ماندگاری بوتاکس در افراد مختلف است و می توان بعد از مدتی برای ترمیم دوباره به متخصص مراجعه شود.ورم ها و کبودی بعد از تزریق بوتاکس طبیعی است و به مرور زمان از بین خواهد برد و نتیجه تزریق نمایان می شود.

با استفاده از یک سوزن باریک که به ماهیچه های لب به آرامی وارد می شود تزریق بوتاکس انجام می شود.شاید با وارد شدن سوزن در بافت لب بیمار احساس درد بکند اما مدت زمان آن بسیار کوتاه است و تزریق تمام خواهد شد.تزریق بین پنج تا نیم ساعت ممکن است زمان ببرد . ورم بعد از دو ماه و یا کمی بیشتر و کمتر از بین خواهد رفت.

مراقبت بعد از تزریق بوتاکس

  • از بسته های یخ برای کاهش درد و ورم می توانید استفاده کنید .
  • در معرض آفتاب قرار نگیرید و از گرفتن حمام آفتاب دو روز بعد از تزریق بوتاکس ،خوددرای کنید .
  • با دست های کثیف لب خود را ماساژ ندهید .
  • پاراستامول برای کاهش ورم مفید واقع شود .