توضیحاتی درباره لیزر موهای زائد

توضیحاتی درباره لیزر موهای زائد

اگر شما تمامی روش های حذف موهای زائد شامل اصلاح، اپیلاسیون و… را انجام دادید، لیزر می تواند راه حل بسیار با ارزشی برای شما باشد. لیزر مو یکی از روش های زیبایی است که در ایالات متحده نیز انجام می شود. برای این کار پرتوهای نور است که به فولیکول های مو متمرکز می شود. رنگدانه در فولیکول جذب نور می شود که نهایتاً مو از بین می رود.

توضیحاتی درباره لیزر موهای زائد

مزایای برداشتن مو با لیزر

لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، بازو، زیر بغل، خط لباس زیر و مناطق دیگر بدن مفید است. از مزایای لیزر می توان به مواردی شامل:

دقت، می تواند برای موهای زائد تیره، زبر نیز استفاده گردد همچنین برای اطراف قسمت هایی که پوست آسیب دیده یا ترک برداشته نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

سرعت، هر پالس لیزر یک کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند بسیاری از موها را همزمان درمان کند. لیزر می تواند در هر ثانیه، یعنی تقریباً یک چهارم در هر ثانیه را درمان کند. مناطق کوچک مانند لب بالا را می تواند کمتر از یک دقیقه و مناطق بزرگ مانند پشت و یا پاها را به مدت یک ساعت درمان کند.

قابل پیش بینی است، موهای دائمی بیشتر بیماران بین 3 تا 7 جلسه از بین می روند.

آن چه از برداشت مو با لیزر انتظار می رود

تجهیزات لیزری با توجه به رنگ، ضخامت، و محل از موهای زائد شما را تحت درمان قرار می دهد همچنین رنگ پوستتان را همرنگ با دیگر قسمت های بدن می کند، به طور کلی رنگ پوستتان تنطیم می شود.

منبع: www.webmd.com

 مطالب مرتبط:

عمل بینی با لیزر

 خارش پوست یا پسوریازیس