جراحی زیبایی بینی محبوب ترین جراحی جهان

جالب است بدانید جراحی زیبایی بینی در میان پنج جراحی پلاستیک جزو محبوب ترین جراحی ها در ایالت متحده شناخته شده است.سالانه بیش از 200.000 نفر این جراحی زیبایی را انجام میدهند.

در این روش جراح پلاستیک با ایجاد شکاف و تغییراتی در غضروف و استخوان بینی علاوه بر ترمیم , تلاش بر دستیابی به آنچه که بیمار خواسته است, می کند. برای مردان و زنانی که از وضعیت بینی خود راضی نیستند. به عبارت دیگر با سایز و اندازه آن مشکل دارند, جراحی زیبایی بینی صرفا جراحی جهت زیبا سازی انجام می شود. و می توان در بیشتر موارد نتیجه حاصل از این جراحی بسیار مورد پسند بیماران واقع شده است. امار و ارقام در حال افزایش در این نوع جراحی حاکی از میزان رضایت مندی افراد می باشد.

زمانیکه جراحی زیبایی بینی توسط یک پزشک با تجربه و ماهر صورت بگیرد,  این نوع عمل تا حد زیادی می تواند باعث بهبود تعادل اعضای صورت شود و به بیماران اعتماد به نفس تازه ای هدیه می کند. البته ناگفته نماند که جراحی زیبایی بینی برای رفع نواقص ساختاری اعم از مشکلات تنفسی نیز به کار میر ود و صرفا عمل زیبا سازی به حساب نمی آید.

جراحی زیبایی بینی محبوب ترین جراحی جهان

چنانچه تصمیم به جراحی بینی گرفته اید بهتر از چند نکته مهم را بدانید . اولین نکته مناسب ترین افراد برای جراحی چه کسانی هستند؟

اکثر افرادی که به پزشکان زیبایی مراجعه می کنند صرفا جهت داشتن ظاهری زیباتر این عمل را انجام می دهند و این بدین معنی ست که اکثریت افراد مشکلات تنفسی ندارند و تنها برای بهبود ظاهر بینی دست به این جراحی می زنند. درصد کمی از افراد, دچار بیماری تنفسی یا ناهنجاری های ساختار بینی هستند. به هرصورت, بهتر است قبل از جراحی انتظارات واقع بینانه خود را از این جراحی بدانید تا نتیجه موجب احساس نارضایتی در شما نشود.

http://www.docshop.com/