جراحی پیشرفته لیفت صورت

جراحی پیشرفته لیفت صورت 

اولین مواجهه هر آدمی با دیگران از طریق صورت است. چهره آدمی شخصیت، احساسات، عواطف، حالات روانی، افکار و حتی نیت‎های وی را آشمار می‌کند. در ادامه مطلب متخصص جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی بینی، لیفت صورت و لیفت پیشانی به جزئیات جراحی پیشرفته صورت می‌پردازد.

شناخت جدید آناتومی جراحی صورت دستاوردهای جدید و شگرفی از درک آناتومیک و علمی پیری صورت در اختیار جراحان پلاستیک صورت قرار داده است. در گذشته به دلیل عدم درک آناتومی پیری صورت، جراحی لیفت صورت متمرکز به کیفیت پوست صورت بود و نتایج آن نه پایدار بود و نه با شکل طبیعی صورت هماهنگی داشت. معمولا بعد از جراحی لیفت صورت بیمار ماسک زده (غیر طبیعی) مشاهده می‌شد. همین سابقه بد موجب شده بود بسیاری از بیماران تلقی ناخوشایندی از این جراحی داشته باشند. امروزه با اتکا بر دانش جدید آناتومی پیری صورت، جراحی روی پوست، عضله SMAS، بافت گونه و چربی‌های عمقی صورت و حتی اسکلت استخوانی صورت می‌گیرد.

جراحی پیشرفته لیفت صورت

روش کار بر این اساس علمی است که تمام بافت‌های صورت اعم از پوست، عضله، چربی و بافت‌های عمقی که با دیسکسیون جراحی قابل مشاهده و زیر دید مستقیم جراح قرار می‌گیرند به محل آناتومی سابق خود که در جوانی در همان موقعیت قرار داشتند مجددا باز می‌گردند. این تفکر و منطق جدید روش نوین جراحی پیشرفته لیفت صورت (advanced face lifting) نام گرفته است. جراحان باتجربه و ماهر که به خوبی با آناتومی بسیار حساس صورت، عروق، اعصاب و بافت‌ها خصوصا آناتومی و مسیر حرکت عصبی صورت آشنا هستند، قادر خواهند بود این عمل را با نتایج خیره کننده انجام دهند به طوری که ما شاهد کاهش سن فرد از 20 تا 25 سال به صورت پایدار خواهیم بود. برش جراحی در این عمل در جلو و داخل گوش و موهای سر مخفی شده و هیچ اثر ظاهری در پوست صورت ندارد. 

مطالب مرتبط:

جراحی زیبایی پلک برای رفع پف زیر چشم