حقایق شگفت آور در مورد جراحی پلک

جراحی زیبایی پلک در میان طرفدارانش روز به روز محبوب تر می شود و یکی از بهترین روش های جراحی زیبایی برای داشتن صورتی زیبا و طبیعی است.

در حالیکه آگاهی از این نوع عمل جراحی به طور فزاینده ای در حال رشد است, در اینجا به بررسی برخی از حقایق کمتر شناخته شده در جراحی زیبایی پلک می پردازیم:

نوعی جراحی است که فقط مختص زیبایی نیست. در حالیکه عمل پلک توانسته در رفع افتادگی پوست و از بین بردن چربی های اضافه دورچشم تاثیری زیادی داشته باشد, همچنان می تواند یک برنامه مفید و عملی هم باشد. پلک فوقانی در صورتی که افتادگی داشته باشد تا حدی بر بینایی افراد تاثیر می گذارد. در نتیجه با عمل جراحی پلک و لیفت کردن این قسمت تا حد زیادی به میدان دید خود بهبود می بخشید.

جالب است بدانید که این جراحی, دومین جراحی محبوب صورت شناخته شده است. درست پشت سر جراحی زیبایی بینی, جراحی پلک در میان عمل های زیبایی باقی مانده است. این عمل فقط در کشور ما محبوبیت ندارد چرا که در سال 2013, با توجه به آمار ارائه شده از انجمن جراحان پلاستیک آمریکا بیش از 215.000 جراحی پلک در ایالات متحده انجام شده است. که این عدد نسبت به سال قبل حدود 6% افزایش داشته است.

جراحی پلک بالا و پایین می تواند به طور همزمان انجام گیرد. هرچند که همه بیماران نیاز به هروی آن ندارند اما چنانچه در برخی شرایط نیاز به جراحی هردو پلک باشد این امر ناممکن نیست. پزشک زیبایی شما در طی جلسات مشاوره بهترین راه حل برای شما را ارائه می دهد.

حقایق شگفت آور در مورد جراحی پلک

 این عمل فقط مختص خانم ها نیست. در حای که زنان تا حد زیادی به جراحی های زیبایی علاقمند هستند اما در سال 2013, حدود بیش از 28000 نفر از مردان برای عمل پلک داوطلب شدند.

بعد از عمل این نکته را در نظر بگیرید که زمان بهبودی کامل و مشاهده نتیجه مطلوب از این عمل حدود یک ماه زمان نیاز دارد. بنابراین, با مراقبت و صبوری به روند بهبودی خود کمک کنید.

http://www.lowcountryps.com