خطرات لیفت صورت

خطرات لیفت صورت

متخصص لیفت صورت در این مطلب می خواهد به این موضوع بپردازد که علاوه بر لیفت ابرو و گردن که می توانند ریسک هایی داشته باشند، خطرات لیفت صورت هم جزیی از این قضیه می باشد.

متخصص لیفت صورت شما را برای اطلاع از این موضوع دعوت به خواندن ادامه مطلب می کند.

 

 کشیدن پوست صورت و لیفت صورت با عمل جراحی چه عوارضی دارد؟

مشکلاتی که ممکن است به دلیل عمل جراحی کشیدن پوست صورت به وجود آید:

– واکنش حساسیتی به بیهوشی

– خونریزی زیر پوستی

– عفونت

– آسیب به اعصاب تغذیه کننده عضلات صورت. این می تواند باعث ایجاد فلجی و اسپاسم در صورت شود ولی اثرات آن معمولا موقتی است.

– بی حسی (در اطراف صورت) که ممکن است 6 ماه تا یک سال هم به طول بیانجامد.

– از دست دادن موها و ریزش مو صورت (آلوپشیا)

– تخریب بافت

– جای زخم (اسکار)

– لخته های خون در رگ های بزرگ که به سمت قلب و ریه ها پیشروی کنند (آمبولی ریوی). این عارضه معمول نیست.

مانند تمام جراحی های زیبایی دیگر این احتمال وجود دارد که نتیجه کار آن چیزی نباشد که شما انتظار داشته اید. ولی معمولا یک جراح پلاستیک با تجربه می تواند حدودا به شما پیش فرضی از آنچه که ممکن است برای شما به وجود آید بدهد.

پاسخ کشیدن پوست صورت و لیفت صورت با عمل جراحی چگونه خواهد بود؟

کشیدن پوست صورت می تواند کمک کند که صورت تان سالم تر و جوان تر به نظر برسد. صورت شما به پیر شدن ادامه خواهد داد ولی کشیدن پوست صورت آن را چند سال جوان تر نشان می دهد. برای بعضی از افراد، این می تواند به افزایش اعتماد به نفس و کاهش اضطراب ناشی از افزایش سن کمک کند.

کشیدن پوست صورت و لیفت صورت می تواند علائم پیری را تا حد زیادی کاهش دهد. ولی نمی تواند آسیب هایی که بر اثر نور خورشید به وجود آمده است و یا لکه های دور چشم یا زیر بینی و اطراف لب را ترمیم کند. برای بهترین نتیجه، شما باید اول پوست صورت را بکشید و بعد به درمان های کمکی دیگر بپردازید.

میزان موثر بودن و کم خطر بودن این جراحی کاملا بستگی به میزان با تجربه بودن و مهارت های جراح شما دارد.

 

خطرات لیفت صورت

خطرات لیفت صورت

 

  • قبل از کشیدن پوست صورت و لیفت صورت با عمل جراحی به چه چیز دیگری باید فکر کرد؟

مانند سایر جراحی های زیبایی در صورتی که با یک دلیل منطقی با تحقیق کافی و اطلاعات کافی برای این جراحی اقدام کرده باشید و اقدامات لازم را برای بهبودی بهتر انجام داده باشید ممکن است بسیار برای تان راضی کننده و حتی بهتر از آن چیزی باشد که انتظار آن را داشته اید.

شرکت های بیمه ای هزینه جراحی زیبایی کشیدن پوست صورت را قبول نمی کنند. بنابراین مهم خواهد بود که قبل از انجام جراحی یک برآورد کلی از هزینه های آن بکنید (دستمزد پزشک جراح، کمک جراحان، بیهوشی، ویزیت های بعد از جراحی و سایر سرویس ها و امکاناتی که باید خریداری کنید).