در مورد لیفت لب بالا و گوشه لب بیشتر بدانیم

در مورد لیفت لب بالا و گوشه لب بیشتر بدانیم

به طور کلی لیفت لب بالا اشاره دارد به افزایش موقعیت لب بالا برای ایجاد لبخندی زیبا و حس جوانی. با این حال دو نوع لیفت لب وجود دارد: لیفت لب بالا و لیفت گوشه های لب. در واقع هدف از لیفت لب بالا کمتر کردن فاصله لب بالا با پایه بینی است و لیفت گوشه های لب فق از لبه دهان و برای بیمارانی است که در گوشه لب هایشان افتادگی صورت گرفته است.

در مورد لیفت لب بالا و گوشه لب بیشتر بدانیم

لیفت لب بالا شایع تر از لیفت گوشه های لب است. اما اگر بیماری فاصله ی زیادی بین لب بالا و همچنین احساس افتادگی در گوشه لب هایش داشته باشد لیفت هر دو با هم انجام می شود. 

چه کسانی باید لیفت لب انجام دهند؟

زمانی که لبخند می زنند دندان هایشان مشخص نمی شود.

بین بینی و لب بالای آن ها فضای زیادی وجود دارد (بیشتر از 1.5 سانتی متر).

لب آن ها تخت و نازک است

لیفت لب پایین نیز برای :

افرادی که افتادگی دائمی در گوشه لب هایشان وجود دارد.

لیفت لب بالا بیشتر برای چه کسانی مفید است؟

برای لیفت لب بالا محدودیتی وجود ندارد. بعضی از ما با یک فضای زیاد در قسمت فوقانی لب خود متولد می شویم در حالی که افراد دیگری با افزایش سن به چنین چیزی دست پیدا می کنند. اما این مهم نیست که شما با وجود چنین مشکلی، در چه سنی هستید. حتی در بیمارانی که در سن بیست سالگی قرار دارند این روش نتیجه ی فوق العاده خوبی برای آنان داشته است. 

فضای طولانی بین لب و بینی چه مقدار است؟

طول ایده آل از فضای بین بینی با مرز قرمز رنگ لب بالا با توجه به جنس متفاوت است. برای زنان این طول معمولاً 1.0 – 1.2 سانتی متر متغیر است. و در مردان به طور متوسط 1.3 – 1.5 سانتی متر می باشد. مقدار بیشتر از اعداد گفته شده فضای مازاد یا فضای طولانی به حساب می آید.

منبع: www.cosmeticsurg.net

مطالب مرتبط:

پروتز چانه چیست؟

در مورد لیپوساکشن بیشتر بدانیم

پروتز سینه چیست؟

جراحی زیبایی بازو