دلایل انتخاب لیفت پیشانی

لیفت پیشانی عمل جراحی است که برای جوانسازی چهره شما به خصوص در قسمت بالایی چشم ها, طراحی شده است. هدف از لیفت پیشانی در واقع ساخت یک چهره باطراوت و پر جنب و جوش در عین حال سرزنده میباشد.

 

اغلب گفته می شود که اولین احساس شما نسبت به چهره خود, آخرین احساس شما نیز تلقی خواهد شد .ایده پنهان این موضوع این است که, زمانی که فردی شما را میبیند در چند ثانیه اول در مورد شما تصمیم گیری میکند . متاسفانه, تصمیماتی که برای اولین بار گرفته می شود برروی رابطه شما تاثیر بسزایی دارد.

یکی از برجسته ترین قسمت های صورت که معرف شما و ظاهرتان می باشد پیشانی است. چشمان و پیشانی رابطه مستقیم با هم دارند و بارز ترین احساسات از این قسمت ها قابل شناسایی هستند . اغلب افرادی که ابرو های افتاده دارند,  به نظر بسیار ناراحت و عصبانی جلوه می کنند اما واقعا اینطور نیست.  لیفت پیشانی به شما یک راه کار بسیار عالی جهت رفع حالات خمودگی و غمگین چهره ارائه خواهد داد .

دلایل انتخاب لیفت پیشانی

در طول جراحی لیفت صورت , قسمت هایی از پوست پیشانی کشیده می شود تا چروک ها رفع شود . عضلات و بافت های موجود در پیشانی صورت  با این جراحی زیبایی تا حد بسیار زیادی درمان می شوند . بعد از جراحی لیفت پیشانی, صورت شما بسیار نرم و صاف می شود و چندین سال جوانتر خواهید شد . با تشکر از مقوله ژنتیک, برخی افراد ابرو های ضخیم و پهنی دارند که چهره شان را عبوس کرده است.  این موضوع موجب می شود چهره این افراد همیشه ناراحت به نظر برسد حتی زمانی که واقعا خوشحال هستند . در نتیجه بسیاری از افراد آن ها را ناراحت و افسرده می دانند و این موضوع بسیار تاثیرگذار است . لیفت پیشانی همانند لیفت صورت این موضوع را حل کرده و به شما چشمانی درخشان تر هدیه می کند .

 

منبع سایت

http://myeyelids.com/reasons-to-consider-a-forehead-lift/