عمل بینی عروسکی

برخی افراد تمایل بسیاری به داشتن بینی های عروسکی دارند. این تمایل به حدی زیاد است که فرد برای داشتن این نوع بینی مدت ها به دنبال یک جراح خوب جراحی بینی عروسکی یا فانتزی می گردد .

بینی فانتزی که در واقع همان بینی کوچک سربالا است و مقداری قوس در وسط آن وجود دارد طرفداران بسیاری دارد، هرچند که در مقابل افراد زیادی تمایل به داشتن بینی های کاملا طبیعی و متناسب دارند اما بینی عروسکی نیز پرطرفدار است .

در واقع ایده آل ترین نوع بینی برای جراحی بینی عروسکی ، بینی های استخوانی و یا غضروفی هستند. زیرا پوست این نوع بینی ها نازک و غضروف های آن قوی و محکم است .

اگر وضعیت سلامتی شما مناسب است، با داشتن گرایش مثبت و انتظارات واقع بینانه نسبت به عمل جراحی زیبایی بینی ، احتمالاً شما یک کاندید مناسب برای انجام این عمل جراحی هستید.

در طی عمل بینی عروسکی ، نوک بینی را بالا برده، عرض آن را کم می کنند و به آن ظاهری بالا کشیده شده و همانند عروسک می دهند. متخصصین می گویند که یک عمل موفق زیبایی بینی، نه تنها ظاهر بینی را بهبود می بخشد بلکه شکل کلی صورت را نیز جذاب تر می کند. بنابراین، یک عمل جراحی موثر، از پیشانی شروع شده، از پل بینی گذشته و به چانه می رسد و در نهایت ظاهری عروسکی به کل صورت می دهد.

جراحی بینی عروسکی

ویژگی های مختلف عمل جراحی بینی عروسکی

بالا بردن پل بینی

عمل جراحی بینی عروسکی باعث میشود که بینی مسطح به کمک برش های داخلی که در بینی ایجاد می شود برجسته تر شود.پل بینی را توسط پروتزهای مصنوعی بالا می برند که این روش باعث با نشاط تر شدن حالت کلی چهره افراد می شود

بالا بردن نوک بینی

در عمل جراحی بینی عروسکی نوک بینی برجسته تر و کمی به سمت بالا کشیده می شود ،همچنین این عمل می تواند در اصلاح زاویه نازولبیال نیز موثر باشد

نوک بینی با زاویه ماسب و زیبا

نوک بینی در یک بینی عروسکی، مهم ترین بخش این عمل است. اتصال مناسب پل بینی به نوک آن، عاملی است که بینی عروسکی زنانه و زیبا را می سازد.

پل بینی طبیعی و صاف

پل بینی در وسط پیشانی، نقطه ی مرکزی صورت بوده و اساسا نقطه ای است که بر حالات کلی تمام صورت تاثیر می گذارد. عمل بینی عروسکی، سعی در برجسته کردن این پل و طبیعی جلوه دادن آن دارد به طوری که این نقطه، با دیگر اجزای صورت همخوانی داشته باشد.

آثار عمل بینی عروسکی

بینی صاف جلوه ای برجسته دارد، همچنین با بالا بردن نوک بینی می توان در جلوه ی کلی آن تاثیر بسزایی گذاشت. نوک بینی ظریف ظاهری قدرتمند به صورت داده و باعث می شود فرد در کل، زیبا تر و با اعتماد به نفس بالا تر دیده شود.

نیاز های عمل بینی عروسکی

قبل از انجام عمل بینی عروسکی، 5 مورد ساده مورد نیاز اند که در زیر به آن ها اشاره می شود :

مرحله 1 : بینی عروسکی با نوک ظریف

تحلیل و طراحی زاویه نوک بینی و پل بینی که به صورت طبیعی به هم وابسته هستند

مرحله 2 : عمل زیبایی بینی برای کوچک جلوه دادن صورت

طبیعی بودن زاویه ی بین پل و انتهای بینی به همراه حجم مناسب آن، برای کوچک تر جلوه دادن صورت.

مرحله 3 : عمل زیبایی بینی علمی به کمک تحلیل سی تی اسکن سه بعدی

تحلیل ساختار صورت همراه با جوانب و عملکرد گوش و حلق و بینی نه تنها برای بهبود زیبایی بلکه برای بهبود عملکردی

مرحله 4 : عمل زیبایی بینی با اثر بهبودی بخش لب برآمده

در موارد بینی های صاف و پایین، نقاط اصلی دهان در نظر گرفته شده و بعد از جراح بینی، ظاهری رو به داخل به آن می دهد.

مرحله 5 : ارتباط بین ارتفاع پل بینی ، ارتفاع نوک بینی ، زاویه ی نوک بینی

بر اساس ساختار استخوانی، غضروفی و پوستی بینی که به کمک آنالیز سه بعدی به دست آمده اند، شرایط بینی به دقت منعکس خواهند شد.