عمل ترمیم بینی بعد از جراحی زیبایی

جراحی زیبایی بینی یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین جراحی های پلاستیک در جهان شناخته شده است .پیچیدگی این جراحی در علم پزشکی از این رو می باشد که نه تنها بینی می بایست مطابق صورت جراحی شود.

بلکه تمامی اجزای صورت نیز می بایست با اندازه و سایز بینی در آناتومی چهره افراد مطابقت داشته باشد .

به طور مثال, ازبین بردن قوز در جراحی بینی بدون ایجاد تغییر در نوک بینی , جراحی را غیرحرفه ای نشان می دهد. در مقابل, تغییر در نوک بینی و عدم توجه به قسمت استخوانی آن بینی را غیرطبیعی نشان خواهد داد . جراح زیبایی بینی حرفه ای, جراحی است که به تمام جزئیات صورت و بینی شما نگاهی هنرمندانه داشته باشد .

بدیهی است که جراحی زیبایی بینی ضعیف و نا ماهرانه چهره ای غیر طبیعی را برای شما رقم خواهد زد . به طورمثال , در گذشته از بین بردن بیش از حد غضروف بینی موجب مشکلات تنفسی در بیماران میشد . جراحی زیبایی بینی موفق موجب نمایان تر شدن زیبایی های چهره شما خواهد شد و زیبایی طبیعی برایتان خواهد آورد. جراحی های زیبایی صورت از قبیل لیفت صورت , لیفت پیشانی و غیره می بایست زیبایی قسمت های دیگر چهره را پررنگ تر کنند.

بینی شما می تواند مانند هر سوپراستار هالیوودی زیبا و چشمگیر شود اگر در انتخاب جراح زیبایی خود دقت کنید. یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن عملی موفق, وجود انتظارات منطقی  از نتیجه جراحی زیبایی بینی می باشد . به طور خلاصه , نتیجه ی دلخواه شما می بایست با شخصیت, فرهنگ و چهره شما تطابق داشته باشد .

عمل ترمیم بینی بعد از جراحی زیبایی

آیا ممکن است  بعد از مدتی جراحی زیبایی بینی مجددا برروی بینی من انجام شود ؟

این جراحی زیبایی می بایست یکبار و برای همه عمر انجام گیرد, اما در بعضی موارد اصلاح بینی ضروری است.

منبع سایت :

http://www.drjoshuazimm.com/top-10-myths-about-rhinoplasty.html