لیفت صورت با نخ جایگزین روش لیزری جوانسازی و کشیدن پوست صورت

اکنون دیگر جراحی تنها راه و گزینه برای کشیدن و لیفت صورت نمی باشد . در کنار روش های مختلف مانند بوتاکس و استفاده از سم بوتالیوم برای فعالیت بیشتر عضلات و درمال فیلر (ژل پر کننده های پوستی) جهت جبران کردن حجم از دست رفته،سفت کننده های پوست لیزری و درمان با فرکانس رادیویی نیز روش های خوبی برای مبارزه با اثرات جاذبه زمین و کاهش تولید کلاژن در پوست هستند.

ترد لیفت (کشیدن پوست صورت با نخ قابل جذب ) که معمولا با نوع pdo معروف است، یکی دیگر از روش هایی است که امروزه محبوبیت بسیاری یافته و تاثیر گذاری زیادی دارد.زمانی که این نخ ها در زیر پوست قرار داده می شوند،
آنها می توانند با تحریک فیبروپلاست و تحریک سلول های پوستی برای ترمیم و جذب نخ ، باعث کشیدن یا لیفت کردن در آن ناحیه که پوست دچار شلی، افتادگی و چین و چروک شده است بشوند.
و نیز با فعال سازی فرایند کلاژن سازی جوانسازی را بعد از جلسه لیفت صورت با نخ به خانه و محل کار می ببرید، مراقبت های محیطی مانند آفتاب و مصرف روزانه آب و سبزیجات به ماندگاری بالای چند ساله این روش کمک می کند.

لیفت صورت با نخ,لیفت صورت,ترد لیفت

ترد یا نخ لیف چه تاثیری در زیبایی پوست صورت دارد؟

ترد لیفت می تواند روشی بسیار عالی برای جوان سازی و بازیابی زیبایی در محل هایی مانند پیشانی، گونه، فک و گردن باشد.
همچنین می توان از این روش برای جوان سازی و سفت کردن بافت ها در محل هایی مانند سینه ها و بالای دست ها و قسمت هایی که در معرض افتادگی، کم شدن حجم به دلیل کاهش وزن، کشسانی کم عضلات یا فرآیند پیری، قرار دارند، استفاده کرد.
این نخ ها دائم یا قابل جذب (همانند نخ های مورد استفاده در جراحی های قلبی و عروقی و چشم) می باشند. این نخ ها به گونه ای طراحی شده اند که با جذب در پوست که هم زمان با نگه داشتن نخ در محل خود انجام می شود، تولید کلاژن را نیز افزایش دهند.
از مزایای این روش زیبایی می توان به شکل دهی و کشیدن پوست،درمان چین و چروک های صورت و گردن و ماندگاری اثر آن از 18 ماه تا 5 سال (بسته به نوع نخی که استفاده می شود) اشاره کرد.

لیفت صورت با نخ,لیفت صورت

لیفت صورت با نخ

ترد لیفت یا کاشت نخ لیفتینگ پوست چگونه انجام می شود؟

این روش بر طبق نیازهای بیمار، آموزش های پزشک طب سوزنی و نوع نخ مورد استفاده انجام می گیرد. به طور کلی لیفت صورت با نخ  معمولا به استفاده از نخ هایی که در زیر پوست برای کمک به کشیدن پوست قرار داده می شوند، می گویند .
پیش از آن که یک نخ در بدن قرار داده شود، بر روی پوست نشانه هایی گذاشته می شود تا نقاط دقیق ورودی و جهت حرکت و نقطه خروج مشخص باشد. بسته به نوع نخ مورد استفاده، (یک سویه یا دو سویه) نقطه ورود و خروج می تواند متفاوت باشد.
برای محل هایی مانند گونه ممکن است از چندین نخ یا حلقه نخ برای حجیم کردن گونه و جوان سازی، استفاده گردد. ناحیه گردن معمولا توسط نخ های گره دار حمایت می شود که پوست را به فک پایین جهت شکل دادن به خط گردن، چفت می کند.
نتایج معمولا بعد 3 تا 4 هفته تا حدی قابل مشاهده بوده و اثر بهتر جوانسازی بعد از 2 تا 3 واضح تر است و همچنان ادامه دارد تا زمان جذب نخ ها و بعد از آن که باعث بهبود شرایط زیبایی پوست و افزایش فرایند کلاژن سازی پوست می شوند.
این نخ ها نازک و غیر قابل دید هستند، برخی بیماران شاید کمی احساس ناراحتی کنند و هنگام خندیدن و جویدن غذا کمی احساس درد داشته باشند ولی این مشکل در طی هفته اول کاملا برطرف خواهد شد.
ایجاد گودی، کبودی و تورم در چند روز اول برای بعضی از افراد کاملا طبیعی است که هم زمان با جذب شدن نخ، شرایط پوست بسیار سریع بهبود می یابد.سوراخ ایجاد شده برای قرار دادن نخ در زیر پوست کوچک بوده و آسیب و جراحت پوستی ندارد.

مطالب پیشنهادی :

 مرخصی کار بعد از جراحی زیبایی بینی

تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی