لیفت صورت برای مردان

لیفت صورت برای مردان

در مطلب لیفت صورت به توضیح این موضوع پرداخته ایم که لیفتینگ برای مردان هم وجود دارد، همان طور که  برای خانم ها هم انجام می شود. متخصص لیفت صورت، درباره لیفت برای مردان در ادامه مطلب توضیح می دهد. 

لیفت صورت برای مردان به چه صورت می باشد؟

سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از کاربران و یا متقاضیان این موضوع پیش آید این است که آیا این عمل جراحی برای مردان هم می تواند انجام شود و آیا انجام این کار سخت تر از خانم ها می باشد؟

لیفتینگ برای مردان سخت تر از زنان می باشد که به خاطر جریان خون می باشد. اگر یک مرد را ببینید، متوجه می شوید که صورت یک مرد رگ های خونی بیشتری دارد، به جهت اینکه پوستی محکم تر و ضخیم تر نسبت به خانم ها دارند. و هم چنین دلیل دیگر وجود ریش می باشد. پوست مردان به طور معمول سفت تر از زنان است. و ریش خود به تنهایی تغذیه اضافی می کند. پس ما مقدار زیادی زمان روی آن می گذاریم. زمانی که برای لیفتینگ صورت مردان صرف می‌شود از زمان لیفتینگ زنان بیشتر است. برای مثال اگر برای زنان یک ساعت وقت می‌گذاریم برای مردان باید 45 دقیقه به آن اضافه کنیم.

لیفت صورت برای مردان

از نظر برش و چینش دوباره، آیا تفاوتی وجود دارد؟

در جواب باید گفت بله، برش ها مختلف است، زیرا اگر یک برش در صورت مرد مانند یک برش در صورت زن انجام شود، مشکلی در این جا برای رویش ریش به وجود می آید. پس در مردان، بسیار متفاوت است و در واقع باید گفت که زمان زیادی طول می کشد تا پوست را بست.