لیفت صورت عملی طبیعی یا مصنوعی!؟

اغلب ما امروزه با تبلیغات زیادی در زمینه لیفت صورت , انواع کرم های لیفت و سرم ها مواجه می شویم. آیا تا کنون به این فکر افتاده اید که این روش چگونه در جوانسازی چهره شما تاثیر گذار می باشد؟

بیماران سوالات زیادی درباره ی تاثیرات مهم اما طبیعی لیفت صورت و اینکه آیا ارزش سرمایه گذاری مالی را دارد. نکته قابل توجه این است که اکثر بیماران به دنبال حفظ چهره طبیعی خود در این جراحی زیبایی هستند .جراحی لیفت صورت می بایست قسمت های تحتانی صورت و گردن را نیز مورد بررسی قرار دهد تا نتیجه طبیعی شود. بسته به نیازها و نگرانی های بیمار ممکن است جراحی های لیفت پیشانی و جراحی زیبایی پلک هم توصیه شود.

گاهی وجود چین و چروک های ریز در صورت و افتادگی های پوست در ناحیه گردن شما را به چندین عمل نیازمند می کند. که البته این بررسی های در جلسات مشاوره قبل از جراحی توسط پزشک متخصص انجام می شود. باید بدانیم که نتیجه خیلی خوب از این جراحی بسته به میزان شدت چین وچروک های صورت دارد . در نتیجه مطالعه و داشتن انتظارات واقع بینانه از جراحی هایی نظیر لیفت صورت , لیفت پیشانی و جراحی زیبایی بینی امری بسیار ضروری می باشد .

لیفت صورت عملی طبیعی یا مصنوعی!؟

سن ملاک مهمی برای انجام دادن یا ندادن لیفت نمی باشد. بهتر است اینگونه بگوییم که بله افزایش سن موجب افتادگی و شل پوست در افراد می شود ولیکن نمی توان سن مشخصی برای این نوع جراحی زیبایی صورت در نظر گرفت. به محض متوجه شدن علایم پیری در چهره خود بهترین راه حل مشاوره با پزشک زیبایی می باشد.

بهترین جراحی صورت, جراحی است که در آن تمامی تغییرات به صورت خیلی ظریف اعمال شده باشد .تا افراد متوجه تغییرات چهره صورت شما نشوند مگر اینکه خودتان راز این جوانسازی را برای سایرین فاش کنید .

 

 

منبع سایت

http://www.utahfacialplastics.com/important-facts-facelifts/