لیفت پیشانی و تغییرات ابرو

لیفت پیشانی و ابرو با کشیدن پوست پیشانی و رفع شلی پوست در این نواحی موجب تغییر چهره می شود. برای درک درست فواید لیفت پیشانی و ابرو می بایست اول میزان  اهمیت موقعیت ابرو را تشخیص دهیم .

موقعیت ابرو های هر چهره , با افزایش سن تغییر می کند و از اینرو لیفت صورت حائز اهمیت می شود. موقعیت طبیعی ابرو افراد در اثر افزایش سن, کاهش یا افزایش چربی صورت و عضلات پیشانی تغییرات زیادی خواهد کرد. با تغییرات سنی صورت و چهره  هرکس پیام هایی ارسال می کند که حالت ابرو یکی از این پیام هاست.

این پیام ها می توانند به شکل ها  “احساس نگرانی میکنم” یا “عصبانیت” در نوع چهره نمایان می شود . چنانچه از جراحی های زیبایی استفاده کنید این پیام ها به شکل “من احساس آرامش میکنم” نیز می تواند باشد.انواع مختلفی از ابرو وجود دارد که  نوع آن به آناتومی صورت شما و انتخاب پزشک زیبایی شما بستگی دارد . لیفت پیشانی, همانند سایر جراحی های دیگر نظیر لیفت صورت و جراحی زیبایی پلک بسیار محبوب و پر طرفدار است . که در آن پنج برش کوچک و بسیار ظریف که پنهان در زیر موها  می باشد , شکل میگیرد .

لیفت پیشانی و تغییرات ابرو

در این جراحی زیبایی در قسمت پیشانی برش های تقریبا عمیق با توجه به شدت چین و چروک ایجاد میشود. تورم و کبودی های بعد از عمل بین دو هفته تا سه هفته به حالت عادی قبل باز خواهد گشت.

چه زمانی می بایست عمل لیفت پیشانی انجام شود :

  • افتادگی و تضعیف ابرو که چهره ای خسته یا بد خلق را رقم می زند .
  • وجود چین و چروک های عمیق بهصورت افقی در پیشانی
  • نمایان شدن خطوط یا شیارهایی ما بین ابرو و در بالای بینی

چنانچه وضعیت ابرو ها و حالت با نشاط چهره شما دچار تغییراتی شده, در نتیجه بهتر است به پزشک زیبایی متخصص جهت مشاوره زیبایی مراجعه کنید.

 

منبع سایت

http://www.asoprs.org/i4a/pages/index.cfm?pageid=3652