لیفت گردن چگونه انجام می شود؟

چه انتظاراتی از لیفت گردن مد نظر است؟

لیفت گردن مجموعه ای از روش ها برای بهبود ظاهر گردن است. این روش ها عبارتند از:

  • از بین بردن پوست اضافی
  • از بین بردن و یا تغییر عضلات گردن
  • لیپوساکشن به منظور حذف چربی اضافی
  • بوتاکس برای برطرف شدن ناصافی های گردن

روش های جراحی و انواع مختلف مشکلات گردن در زیر توضیح داده شده است:

افتادگی پوست زیر گردن: در این روش، جراح ممکن است برای دسترسی به ماهیچه ها که platysma نامیده می شود، از زیر چانه یا پشت گوش برش دهد، حتی در مواقعی نیز از هر دو قسمت برش صورت می گیرد.

در روش جدیدتر برای لیفت گردن ممکن است جراح برای تکمیل مراحل جراحی خود از یک آندوسکوپ (دوربین متصل به یک لوله نازک) استفاده کند. سعی کنید قبل از جراحی با پزشک خود مشورت کتید.

لیفت گردن چگونه انجام می شود؟

 

شما می توانید بسته به آسایش و آرامش خود از بیهوشی ها استفاده کنید. می توانید با مشورت جراح زیبایی از بیهوشی های موضعی که باعث خواب کامل شما می شود استفاده شود یا این که جراح شما می تواند از بیهوشی های موضعی همراه با آرام بخش استفاده کند.

به جای عمل جراحی یا علاوه بر عمل زیبایی، تزریق بوتاکس می تواند باعث زیبایی platysma شود. این کار در مدت 15 دقیقه به صورت سرپایی و بدون اقامت شبانه، انجام می پذیرد.

لیپوساکشن: در روش لیپوساکشن جراح با یک برش زیر چانه چربی های اضافی را حذف می کند. شما باید روش های مختلفی را برای جراحی خود از پزشک بپرسید اما اگر این تنها روش برای شماست، برای این جراحی زیبایی، شما باید به مدت یک ساعت برنامه ریزی کنید، جای برش جراحی، دوخته و پانسمان می شود. لازم است در مورد مراقبت های بعداز عمل و چگونگی مراقبت از بخیه های خود از جراح سوال کنید.

پوست بیش از حد در گردن: جراح برای این کار مقداری از پوست را با برش مرتب می کند، این کار برای شما ممکن است 3 الی 4 ساعت به طول بینجامد. همچنین برای مراقبت بعد از عمل از پانسمان فشاری برای حداقل یک هفته استفاده می شود.

به اهداف خود مطمئن باشید

شما برای لیفت گردن باید در سلامت خوبی باشید. با جراح خود قبل از عمل زیبایی به مشورت بپردازید و هر آنچه در ذهن خود برای تغییرات دارید با او درمیان بگذارید.

منبع: webmd.com

مطالب مرتبط:

جراحی پیشرفته لیفت صورت

 تصمیم گیری برای انجام لیفت پیشانی