مزایای جراحی زیبایی بینی با لیزر

مزایای جراحی زیبایی بینی با لیزر

• نیاز کمتر به رویه های جراحی
در عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر، به رویه های کمتر جراحی در مقایسه با روش جراحی سنتی نیاز است. در این حالت لیزر لایه بالای پوست و بافت آن را سوزانده و بر می دارد و به این ترتیب شکل بینی از طرف خارج به جای داخل تغییر شکل می دهد.

استفاده از این روش می تواند باعث ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر بینی ، مسطح شدن پوست و کوچک شدن بینی شود. برای برخی بیماران این موضوع یک عیب محسوب می شود، زیرا در عمل جراحی بینی با لیزر استخوان بینی شکسته نمی شود، ظاهر بینی بسیار زیاد تغییر نمی کند و نمی توان تغییرات اساسی در بینی فرد بیمار ایجاد کرد.

• دوره درمان بسیار سریع تر

هنگام استفاده از عمل جراحی زیبایی بینی فعالیت کمتری در واقع بر روی بینی فرد انجام می شود و به همین دلیل دوره درمان کوتاه تری در این روش وجود دارد. در عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر استخوان بینی شکسته نمی شود و آسیب کمتری به بافت زیربنایی بینی وارد می شود. در برخی موارد، بینی فرد حتی زیاد بانداژ یا پانسمان نمی شود و به همین خاطر فرآیند درمان و بهبود بیمار بسیار سریع تر است.

جراحی زیبایی بینی با لیزر ,جراحی زیبایی بینی

• اصلاح مشکلات بافت بینی

عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر یک انتخاب مناسب برای افرادی است که دارای مشکلات پوستی در بینی خود به جای مشکلات زیربنایی هستند. عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر می تواند به برداشتن پوست آسیب بدیده یا بافتی که بیش از حد رشد کرده یا ضخیم شده کمک کند و علاوه بر این جراحت های غیر عادی که می توانند در نتیجه روش های درمان سرطان پوست در بینی یا بافت اطراف آن ایجاد شود را بر طرف کند.
از طریق نازک کردن و بر داشتن پوست، جراحی زیبایی بینی با لیزر می تواند تفاوت زیادی در ظاهر بینی،
روشن شدن پوست و ایجاد تغییرات کوچک اما مهم ایجاد کند. اما از این روش نمی توان مشکلات اساسی و زیربنایی بینی را اصلاح کرد.

هزینه عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر

یکی دیگر از ملاحظات با اهمیت جراحی زیبایی بینی با لیزر هزینه درمان آن است. در این حالت بسیاری از شرکت های خدمات درمانی هزینه های استفاده از این روش درمانی را تحت پوشش خود قرار نمی دهند و به همین خاطر بیمار باید قبل از عمل جراحی از این موضوع مطمئن شود.
عمل جراحی بینی با لیزر یک روش غیر جراحی عالی برای درمان برخی از انواع مشکلات بینی است. این روش در اکثر مواقع برای نازک کردن پوست ضخیم یا کوچک کردن سر پهن بینی استفاده می شود. این روش یک راهکار درمانی ایده آل برای پوست های ضخیم و پوست هایی است که به خاطر آکنه قرمز شده اند. در این موارد، جراحی زیبایی بینی با لیزر می تواند در اغلب مواقع بهبود زیادی را در ظاهر بیمار با حداقل درد و دوره درمان بسیار سریع ایجاد کند.

استفاده از عمل جراحی لیزر بینی در جراحی پلاستیک بینی بسیار آسان سریع، ارزان ومقرون به صرفه است. این عمل بیهوشی نیاز ندارد و معمولاً تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد. تکنیک های جدید لیزر به سرعت در حال پیشرفت است و در آینده ای نه چندان دور احتمالاً منجر به حذف تیغ جراحی خواهد شد. برای اطلاع از هزینه و قیمت عمل جراحی به یک متخصص مراجعه کنید تا ضمن معاینه ی شکل بینی شما، این اطلاعات را در اختیارتان بگذارد.