نیاز به جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی پس از کاهش وزن

نیاز به جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی پس از کاهش وزن 

بسیاری از مردم که موفق شده اند بیشتر از 100 پوند از وزن خود را از دست بدهند، بسیار خوشحال هستند. پس از این که مقدار زیادی از وزن خود را از دست می دهید، چین زیادی که در پوست شما ایجاد شده است باعث می شود که یادآوری از گذشته داشته باشید و شما را آزرده خاطر کند.

جراحی پلاستیک پوست اضافه را حذف و شکل و اندام از بافت ها را در دست ها، ران، سینه، باسن، صورت و شکم بهبود می بخشد. در واقع انواع مختلف جراحی زیبایی به شما در صاف کردن و محکم کردن صورت و اندامتان کمک می کند.

شکل دهی و حذف کردن قسمت هایی از بدن که انحنا دارند (contouring) که به عنوان لیفت بدن نیز شناخته شده که شامل: شکم و پهلو یا ابدومینوپلاستی، زیبایی باسن و لیفت سینه و لیفت بازو می باشد.

نیاز به جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی پس از کاهش وزن

اکنون به طور کلی جراحی زیبایی بدن را توضیح می دهیم:

جراحی لیفت بدن یکی از رایج ترین عمل استفاده از جراحی زیبایی بعد از کاهش وزن است. در زمانی که کاهش وزن خود را در طولانی مدت حفظ کنید می توانید از جراحی زیبایی بدن استفاده نمایید. برای زیبایی شکم، جراح یک برش در امتداد شکم می دهد و افتادگی پوستی را در این قسمت از بین می برد. همچنین جراح با تغییرات و لیفت در قسمت های دیگر بدن از جمله: باسن، شکم، کمر، ران، بازو به همین شکل انجام می دهد. 

لیپوساکشن اغلب برای حذف چربی و بهبود نافرمی بدن استفاده می شود. مثلاً پس از کاهش وزن شدید می توان از جراحی برای تقویت و زیبایی باسن و برای صاف کردن آن استفاده نمود.

لیفت بدن می تواند به طور چشمگیری ظاهر شما را تغییر دهد و نتیجه دائمی و ماندگاری به جز استحکام طبیعی بدن که ناشی از تغییرات سن است، را به شما بدهد.

لازم به ذکر است که لیفت بدن بدون خطر نیست. هر چند که BMI (شاخص توده بدن) شما بیشتر باشد، بیشتر احتمال دارد که شما به عوارض ناشی از عمل دچار شوید. عوارض احتمالی لیفت بدن شامل: خونریزی، عفونت، مرگ بافت، زخم غیر طبیعی، و تشکیل یک سروما – یک توده یا توده که از تجمع مایع در یک اندام یا بافت ایجاد می شود، است. شما باید قبل از جراحی با پزشک خود مشورت کنید، اما در اکثر افراد جراحی زیبایی، اندامی زیبا و صاف همراه با شکلی طبیعی به افراد دهد.

منبع: www.webmd.com

مطالب مرتبط:

جراحی زیبایی و مراقبت از پوست