پرسش‌های شایع فیلرهای تزریقی مرتبط با زیبایی

فیلرهای قابل تزریق در صاف شدن خطوط و چروکها موثر می‌باشند. همچنین از اینها برای پر نمودن مناطقی که حجم از دست داده‌اند استفاده می‌شود. متاسفانه فیلرهای قابل تزریق به طور کامل چروکهای شما را پاک نمی‌کنند، اما اکثر بیماران از نتیجه متعاقب تزریق این فیلرها شگفت‌زده و راضی می‌شوند.

اکثر افراد در دهه سوم زندگی خود لازم است که بر روی مراقبت از پوست خود تمرکز نمایند. این شامل محافظت در مقابل نور خورشید، قطع مصرف سیگار و پاکسازی مناسب و مراقبت از پوست می‌باشد. بسیاری از مردان و زنان در دهه سوم زندگی خود در زمانیکه چین و چروکها آشکار می‌شوند درخواست تزریق فیلرهای قابل تزریق را می‌نمایند.

اگرچه نتایج متعاقب فیلرهای قابل تزریق همانند یک لیفت صورت نمی‌باشند، اثرات می‌توانند از جزئی تا قابل توجه بر حسب نتیجه مورد نظر شما در تغییر باشند. گاهی اوقات توسط پر نمودن چین های نازولابیال (خطوط عمودی در اطراف دهان) و پر نمودن تعدادی از خطوط ظریف صورت, بیمار می‌تواند چندین سال جوانتر  به نظر برسد. همچنین بیماران بسیاری توام نمودن اینها را با جراحی بزرگ نمودن لب و تزریقات بوتوکس برای نتیجه مطلوب درخواست می‌نمایند. اگر شما می‌خواهید تا اجزای صورت خود را تغییر دهید، جراحی از قبیل یک لیفت صورت، لیفت ابرو یا پیشانی ممکن است پاسخ شما باشد.

فیلرهای قابل تزریق مرتبط با زیبایی روند پیری را متوقف نمی‌نمایند اما می‌توانند باعث به تأخیر انداختن اعمال جراحی به مراتب تهاجمی‌تری از قبیل لیفت صورت بشوند.

جراحی زیبایی