پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه چیست؟

در جراحی زیبایی سینه از کاشت پروتز یا چربی استفاده می شود، و با استفاده از این کار اندازه سینه افزایش پیدا می کند و حجم مورد نظر را که پس از کاهش وزن یا بارداری از دست رفته، جبران می کند. پروتز سینه باعث می شود که شکل پر بودن در سینه های خود احساس کنید و با زیباتر شدن شکل ظاهر آن، اعتماد به نفس را در خود تقویت کنید. همچنین پروتز سینه برای بازسازی پستان پس از ماستکتومی (mastectomy) یا ایجاد آسیب در سینه نیز استفاده می شود.

پروتز سینه چیست؟

برای سینه هایی که به شدت افتادگی دارند، لیفت سینه کار درستی نمی تواند باشد. اگر شما می خواهید به طور کامل سینه خود را تغییر دهید و یا از لیفت پستان استفاده کنید در آن صورت لیفت سینه کار صحیحی است. اگر شما نیاز به لیفت سینه یا پروتز سینه داشته باشید، جراح پلاستیک، شما را آگاه می سازد.

هزینه پروتز سینه

هزینه یک جراح برای عمل پروتز پستان ممکن است بر تجربه خود جراح، نوع و هزینه پروتز پستان برآورد می شود. بهتر است در مورد قیمت جراحی زیبایی سینه با جراح خود مشورت کنید. که این هزینه ها شامل موارد زیر می باشد:

  • هزینه های بیهوشی
  • هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی
  • آزمایش های پزشکی
  • لباس بعد از عمل
  • داروهای مورد نیاز بیمار
  • هزینه جراح

البته رضایت بیمار از هزینه نیز مهم تر است. هنگامی که می خواهید جراحی پروتز سینه را انجام دهید، در مورد پزشک خود تحقیق کنید، در واقع جراحی را انتخاب نمایید که با او راحت باشید و او تجربه ی کافی در پروتز پستان را داشته باشد.

منبع : www.plasticsurgery.org

مطالب مرتبط:

آیا در زمستان می توان جراحی زیبایی بینی انجام داد؟

جراحی زیبایی شکم و چگونگی فرم دهی به آن

 جراحی زیبایی و مراقبت از پوست