چرا جراحی زیبایی پلک صورت میگیرد ؟

جراحی زیبایی پلک روشی برای از بین بردن چربی ها و یا پوست اضافی در محدود پلک می باشد . اصطلاح “لیفت پلک” برای این جراحی کاربرد ندارد چرا که هیچ کششی در پوست این قسمت حین جراحی انجام نمیگیرد.

در جراحی زیبایی پلک با استفاده از برش های بسیار نازک پوست  و چربی های اضافه از بین میروند .سپس یک بخیه بسیار نازک و ظریف برای اتصال پوست انجام میگیرد تا افتادگی و نازیبایی پلک را رفع کند .این جراحی در بعضی مواقع با ایجاد شکاف زیر خط مژه یا درون پلک عملکرد خود را نشان خواهد داد .

چرا جراحی زیبایی پلک صورت میگیرد ؟

در واقع می توان این چنین پاسخ داد که چربی های اضافه در پلک بالایی موجب ایجاد سنگینی , پف و حتی در میزان کیفیت دید هم تاثیرگذار می باشد. به عبارت دیگر جراحی زیبایی پلک به منظور رفع این قسمت ها و ارائه میدان دید بهتر برای افراد است. جراحی پلک معروف به جراحی آسیایی داریم که مخصوص افراد آسیایی میباشد و این عمل در دو مرحله انجام میشود. چرا که فرم چشمان افراد این منطقه بخصوص در ناحیه چشم با سایر افراد کمی تفاوت دارد که البته زیباست.

چرا جراحی زیبایی پلک صورت میگیرد ؟

چه افرادی مناسب جراحی زیبایی پلک هستند؟

در حقیقت افرادی که نسبت به چهره خود انتظارات واقع بینانه دارند و نتیجه منطقی را میپذیرند بهترین کاندید هستند. سوالی که شاید در این بخش در ذهن شما نقش ببند این است چگونه برای جراحی آماده شویم؟  قبل از جراحی, بررسی های مورد نظر توسط پزشک انجام شده و خطرات احتمالی نیز برای این عمل مورد بررسی قرار میگیرد. بیماران می بایست تمام دستورالعمل های دکتر را به دقت رعایت کنند, بخصوص توجه به نکات مراقبتی بعد از عمل.

مراقبت باشید تمام داروهای مسکن اعم از اشک مصنوعی یا ژل های مخصوص پلک توسط پزشک تجویز خواهد شد .

 

منبع سایت

http://www.medicinenet.com/blepharoplasty__eyelid_surgery/page2.htm