چرا حرفه ای ها هم سراغ بوتاکس می روند؟

اگر صحبت از چیز قطعی باشد آن هم زمانیست که صحبت از لذت از یک کار طولانی و مرفه است. اینکه کار و زندگی باید از همدیگر جدا شوند واقعا یک مساله ضروری و مهم است. به خاطر همین است که خیلی از وکلا سراغ بوتاکس می روند.

وکلا :

وکلا اکثر وقتشان را صرف متقاعد کردن هیئت منصفه و قضات می کنند. برای اینکه بهترین کارشان را ارائه دهند، باید به نظر با اعتماد به نفس برسند. خط اخم ابروها، خط خنده، و خطوط اخم از احساست می آیند، در حالی که وکلا دارند تمام تلاششان را می کنند که بهترین کارشان را با تمام احساس شان انجام دهند. بخاطر همین در غیر این صورت باعث می شود بسیاری از کیس ها را از دست بدهند. به همین خاطر است که خیلی از وکلا سمت بوتاکس می روند. تزریقات ساده، بدون درد که باعث می شود صورتی صاف و با احساس داشته باشند.

روانپزشکان :

روانپزشکان از حرفه شان با کمک دیگران همراه با مسائلی مثل استرس، افسردگی، اضطراب، غم و اندوه کمک می گیرند. بخشی از یک روانپزشک خوب بودن اینست که کاملا بدون اشتباه و اثر مخرب بودن عمل کند. در حقیقت انجام یک بیان اشتباه در زمان اشتباه اثر مخربی روی بیمار خواهد داشت. روانپزشکان دارند به سمت بوتاکس می روند آن هم به دلیل اینکه از حالات صورتشان پرهیز کنند، چه در زمانی که مخالفتی باشد، یا قضاوتی باشد و غیره.

کارگزاران بازار سهام :

کارگزاران بازار سهام هم شغل پر استرسی دارند. همه تماس های تلفنی، جستجوهای اینترنتی، و استرس می توانند اثرات زیادی روی بدن داشته باشند. بوتاکس به طور موفقیت آمیزی برای جلوگیری از تعریق زیاد در هنگام کار استفاده می شود. در حال حاضر هم اکثر این افراد نزد متخصصین پوست و جراحان پلاستیک مراجعه می کنند. نداشتن تعریق یعنی اعتماد به نفس بیشتر، و اعتماد به نفس بیشتر به معنی یک کار خوب است.

سیاستمداران :

سیاستمداران بالاترین سطح شغلی را در جهان دارند. در حقیقت بررسی های اخیر نشان داده که دونالد ترامپ در سرتاسر جهان شناخته شده است. سیاستمداران باید با چنین استرس و اضطرابی کنار بیایند، حتی زمانی که روبروی میلیون ها نفر ایستاده اند. این افراد به کمک بوتاکس می توانند حالات صورتشان را کنترل کنند، تا پیری را به خداقل برسانند، و به جلوگیری از تعریق کمک کنند.

فروشندگان :

معامله نام این بازیست، و اگر بخواهی از چنین شغلی لذت ببری باید فوق العاده قانع کننده باشید. فروشندگان مقدار باورنکردنی پول در می آورند، در صورتی که بدانند چکار دارند می کنند. درست مثل وکلا، روانپزشکان و سیاستمداران، فروشندگان هم بوتاکس می کنند تا چهره ای جذاب تر داشته باشند.

منبع :  http://www.drspiegel.com

 

مطالب مرتبط :

 تزریق بوتاکس در لب

درمان میگرن مزمن با تزریق بوتاکس چقدر دوام دارد ؟

تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی