چهار باور غلطی که در جراحی زیبایی جا افتاده

جراحی زیبایی بیش از پیش در بین مردم رواج پیدا کرده است. طوری که همه به دنبال بهبود ویژگی هایی در ظاهرشان هستند. اما با این حال باورهایی در زمینه جراحی پلاستیک می باشد که شاید مردم را دلسرد کرده باشد.

بهترین جراحان گارانتی می کنند که هیچ جای زخم و جراحی روی صورتتان نمی ماند!

متاسفانه هیچ تضمینی نیست که بیمار هیچ جای زخمی بعد از جراحی زیبایی نداشته باشد. اکثر جراحی های پلاستیک شامل برش و یا بریدگی در بخش هایی از بدن می باشند، به همین دلیل ریسک اینکه جای زخمی بماند هست. با این وجود یک جراح پلاستیک مجرب می داند که چه کاری انجام دهد تا جای زخم را تا حد امکان کم کند.

اگر این جراحی به نظر بیش از حد گران می رسد، پس سرتان دارد کلاه می رود!

مهم این است که به یاد داشته باشید که دارید هزینه ای بالاتر از حد معمول پرداخت می کنید، به خاطر تخصص جراح، کیفیت نتیجه ای که می گیرید، و ایمنی در جراحی می باشد.

جراحی پلاستیک نا امن است!

گرچه این یکی از رایجترین باورهای جراحی پلاستیک می باشد، همیشه هم درست نیست. هر عمل جراحی خطراتی هم به دنبال دارد، اما پیشرفت های قابل توجهی در روش های آموزش جراحی و تکنولوژی شده است که به این معنیست که جراحی امن تر از قبل می باشد.

جراحی پلاستیک فقط برای زنان است!

از چند سال پیش بیشترین کیس ها مردان بوده اند، تا زمانی که مردان فهمیدند می توانند از جراحی سودی ببرند و انجام دهند. بین سال های 1998 و 2013 تقریبا 300درصد افزایش در تعداد مردانی بود که به دنبال جراحی پلاستیک بودند. برخی از روش های رایجی هم که انجام می دادند، لایه برداری شیمیایی، لیفت صورت، لیفت گردن، میکرودرمابریشن، بوتاکس، جراحی زیبایی بینی، لیپوساکشن، کاشت مو، و جراحی پلک بوده است.

منبع : http://www.drspiegel.com/

 

مطالب مرتبط :

رواج جراحی پلاستیک زوجین با همدیگر

سال 2017 با پوستی زیباتر و جوانتر

جلوی پیرشدن پوست را اینطوری بگیرید!