درباره دکتر پیمان گهرشناسان

درباره پزشک

دکتر پیمان گهرشناسان در سال 1349 در تهران متولد شده و دوران تحصیل ابتدایی , راهنمایی و دبیرستان را در این شهر سپری نمود . در سال 1370 در رشته پزشکی در تهران پذیرفته شده و در سال 1377 به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل گشت .

دکتر گهرشناسان در سال 1381 در رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شده و در سال 1385 بعنوان متخصص جراحی عمومی از این دانشگاه فارغ التحصیل شد .  وی در این دوره با کسب رتبه اول در امتحانات کشوری در سال 1384 مورد تقدیر رییس دانشگاه وقت جناب آقای دکتر زالی قرار گرفت . در سال 1388 با رتبه برتر , دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نموده و در سال 1391 موفق به اخذ بورد فوق تخصصی در این رشته گردید .

در حال حاضر پس از دو سال فعالیت به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه , به عنوان فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی مشغول به کار می باشد . همچنین ایشان عضو انجمن فوق تخصصی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ، ( ISAPS ( International Society of Aesthetic Plastic Surgery و ( IAMA(Iranian American Medical Association می باشند و نیز در این مدت مقالات و موارد جالب بالینی را در کنگره های جراحی پلاستیک و زیبایی ایران  و IAMA ارائه نمودند .

تماس باما
آدرس کلینیک